Szczenięta owczarka niemieckiego długowłose

Sprzedający: Dariusz Szymański
Przydomek hodowlany: WILCZY ODDECH
Data dodania: 24 listopada 2022 (2 miesiące temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: owczarek niemiecki długowłosy
1.200,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Sierpc

W mojej hodowli owczarków niemieckich mam do sprzedania owczarki niemieckie długowłose. Są pieski i suczki. Urodziły się 20 września 2022 r. Są już trzykrotnie odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione, posiadają wystawione książeczki zdrowia ze wszystkimi wpisami. Posiadają wystawione rodowody oraz wszczepione czipy.
Oczywiście szczenięta są po weterynaryjnym przeglądzie, z którego wynika że: szczenięta są o prawidłowej budowie, bez wad anatomicznych, dobrze odżywione, w dobrej kondycji, żywotne, zadbane.

Matką szczeniąt jest suka z uprawnieniami hodowlanymi z hodowli Wilczy Oddech, natomiast ojcem jest pies z uprawnieniami reproduktora z hodowli Magnus.
Tak samo szczenięta, jak i ich rodzice posiadają rodowody. Rodzice szczeniąt oprócz tego, że mają prawidłową budowę anatomiczną i odpowiadają wzorcowi WKU, są psami bardzo inteligentnymi, pracującymi i dodatkowo pełnią w rodzinie rolę psów obronnych i stróżujących.
Szczenięta, jak to szczenięta są otwarte na wszystko, lubią zabawy, uwielbiają kontakt z ludźmi, są wychowywane z dzieckiem pięcioletnim i kotami.