Szczenięta Golden Retriever

Sprzedający: Dariusz Błaszczyk
Przydomek hodowlany: Vanadis Pl
Data dodania: 24 października 2023 (1 miesiąc temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Canis e Catus
Rasa: Golden Retriever
3.200,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Kielce

21.10 23 roku w naszej hodowli VANADIS PL zarejestrowanej w Canis e Catus narodziły się szczenięta rasy golden retriever. Maluchy są w kolorystyce kremowej i jasno-złote. Mamy zarówno suczki i pieski. Jest to pierwszy miot naszej suczki Frey i bardzo zależy nam, aby nasze psiaki trafiły do kochających i odpowiedzialnych domów. Zależy Nam na utrzymaniu kontaktu z przyszłym właścicielem naszych podopiecznych.

Szczenięta będą do odbioru po 16.12.2023. W chwili odbioru będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku opuszczą hodowlę z książeczką zdrowia, mikrochipem, rodowodem wydanym przez stowarzyszenie canis e catus, zabawkami, karmą na pierwsze dni, kocykiem z zapachem mamy.

Obowiązuje zaliczka w wysokości 500, która nie jest zwracana w sytuacji kiedy nabywca wycofa się. Obowiązuje umowa przedwstępna oraz umowa kupna sprzedaży , która sporządzona zostanie w dniu odbioru malucha. Na ostatnim zdjęciu rodzice maluchów oraz informacje.

Jest możliwość wydania paszportu dla malucha w tym celu trzeba wcześniej poinformować, paszport będzie za dopłatą.

Jest również możliwość załatwienia transportu dla psiaka do nowego domu, o tym fakcie należy nas również poinformować. Usługa jest dodatkowo płatna.

 

Chłopczyk kremowy kosztuje 3 200 suczka kremowa 3 700.

 

Więcej zdjęć oraz filmów szczeniąt można zobaczyć na naszym Facebooku wpisując: domowa hodowla vanadis pl