Reproduktor Cane Corso

  -/2
Sprzedający: Tomasz Kazała
Przydomek hodowlany: CORLE CORSO KENNEL
Data dodania: 8 sierpnia 2022 (2 lata temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Cane Corso Italiano
1.000,00zł
Kategoria
Lokalizacja
26-422 Ruszkowice

L-Manami CORLE CORSO KENNEL

 

Piękny błękitny pies (niebieski gen) spokojny, opanowany, inteligentny i odważny, przepięknie zbudowany o bardzo dobrej wielkości, bardzo dobrych proporcjach(idealny lekki przodozgryz, wzorowa linia grzbietowa, oraz wzorowe rozstawienie łap). Pies waży 50kg i wzroście w kłębie 69 cm. O pięknej atletycznej budowie i rytmicznym ruchu. Pies jest jeszcze młody dlatego dostaje nie pełno wartościową w białko karmę po to by do 2 roku życia nie obciążać zbytecznie stawów. Po drugim roku życia, pewne jest iż jego muskulatura będzie pełniejsza. Pies już ma za sobą kilkanaście spotkań z dziewczynami i spisuje się rewelacyjnie.

Rodowód czteropokoleniowy SWKIPR/WKU/PPK. (Geny po championach FCI)

Pies wolny od dysplazji stawów biodrowych HD-A oraz dysplazji stawów łokciowych ED-0

Testy psychiczne 5/5.

Dokumenty do wglądu.

W naszej hodowli psy są w bardzo dobrej kondycji psychicznej. Nie okazują agresji wobec innych psów, mają kontakt z dziećmi.

 

Więcej informacji udzielam telefonicznie.

 

Nasza hodowla CORLE CORSO KENNEL znajduje się pod stałą opieką weterynaryjną, zarejestrowana jest w SWKiPR zrzeszających takie organizacje jak Międzynarodowa Organizacja Kynologiczna World Kennel Union (WKU) oraz Polskie Porozumienie Kynologiczne (PPK), które uznawane są w kilku krajach w Europie.