Reproduktor Brytyjski

  -/1
Sprzedający: Agata Wegenek
Przydomek hodowlany: z-zielonego-lasu
Data dodania: 22 czerwca 2021 (3 lata temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Brytyjski
400,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Bydgoszcz

Sprawdzony Kocurek Brytyjski niebieski krótkowłosy zaprasza kotki na randkę .Amaretto posiada uprawnienia hodowlane oraz ma rodowód czteropokoleniowy jest po rodzicach tytułowanych .Kocurek daje zdrowe i liczne mioty największy miot 9 i 7 maluszków co przedstawiamy na zdjęciach .Nasz pluszak jest niesamowity pieszczoch nigdy nie skrzywdził kotki wręcz przeciwnie jest zawsze przyjaźnie nastawiony do kotek  i w nich zakochany .Amaretto ma aktualne szczepienia ,odrobaczenia oraz jest przebadany na FIL kocia białaczka  i FEL zespół niedoboru immunologicznego czego i ja oczekuje od kotek .Kotki przebywające u Kocurka maja zapewniona opiekę oraz wyżywienie .Młody Sprawdzony Kocurek Brytyjski niebieski krótkowłosy zaprasza kotki na randkę Amaretto ( Alvinek )posiada uprawnienia hodowlane oraz ma rodowód cztero pokoleniowy i jest po rodzicach tytułowanych . Kocurek jest sprawdzonym reproduktorem zdrowych i licznych miotów największy miot to 9 i 7 sztuk co przedstawiamy na zdjęciu .Nasz pluszak jest niesamowity pieszczoch nigdy nie skrzywdził kotki wręcz przeciwnie zawsze jest dla kotek przyjaźnie nastawiony i w nich zakochany :) . Amaretto ma aktualne szczepienia oraz odrobaczenie jest przebadany na FIV kocia białaczka) I FELV(zespól niedoboru immunologicznego)
wynik ujemny .Kotki przebywające u kocurka maja zapewnioną opiekę oraz wyżywienie .Kotki sa zamkniete razem w pokoju by czuly sie komfortowo I byly tylko sam na sam ze soba oczywiscie pod moja kontrola:) Zapewnic rowniez mogą Państwa ze kotka jest traktowana jakby byla nasza takze kotka jest bezpieczna u nas I wkladamy wiele staran I serca by czula sie u nas jak najlepiej .
.Zapraszam na nasza stronę internetową gdzie posiadamy dużo zdjęć i opinii o nas jak i również dowiecie się Państwo więcej o naszym kocurku:) i naszej hodowli na tej stronie zapraszamy w ksiege gosci z-zielonego-lasu.manifo.com/ lub www.facebook.com/zZielonegoLasu/ Naszymi pupilami zajmujemy się od kilku lat I mamy duże doświadczenie w przyjmowaniu kotek I ich opieka w trakcie randki. Chętnie odpowiem na wszelkie pytanie I podzielę się swoimi doświadczeniami o pielęgnacji kotki w trakcie ciąży jak I o pielęgnacji maluszków .Więcej informacji udzielę telefonicznie.. Na życzenie klienta wystawiam umowę o pozostawieniu kotki u nas oraz kartę krycia . Rozliczenie przy odbiorze kotki :) Zapraszam