Polski Owczarek Podhalański – szczenięta

Sprzedający: Anna Bogucka
Przydomek hodowlany: STRÓŻUJĄCA ZAGRODA
Data dodania: 15 listopada 2021 (3 tygodnie temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Polski Owczarek Podhalański
1.800,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Iłża

Witam serdecznie.😊

27.10.2021r. w hodowli STRÓŻUJĄCA ZAGRODA  przyszły szczęśliwie na świat szczenięta Polskiego Owczarka Podhalańskiego, 5 suczek oraz 5 psów. Do nowych domów będą mogły jechać po ukończeniu 8-go tygodnia życia. Czyli w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Będą zaopatrzone w umowę, rodowody SWKIPR, ks. zdrowia z udokumentowanym 3-krotnym odrobaczeniem i szczepieniem stosownie do wieku. Wyprawkę (sucha karma na dobry początek, miska, zabawki, kocyk z zapachem legowiska). Będą zachipowane.

Szczenięta będą socjalizowane ( poznają inne psy, koty, ludzi innych niż domownicy, dowiedzą się co to samochód i jazda nim, dźwięki różnych urządzeń, odgłosy burzy). Będą  przyzwyczajane do pielęgnacji (czesania, obcinania pazurków, czyszczenia uszu itp.)

Staram się dobrać szczenięta do nowych rodzin, dlatego ważny jest dla mnie kontakt z nowymi opiekunami przed i po wyjeździe psiaków w nowe życie. Służę zawsze radą i pomocą nowym opiekunom.

Rodzice szczeniąt:

M: Alpina RANCHO SWKIPR

O: Armani POLANA PASTERSKA                                                             SWKIPR

Rodzice i dziadkowie szczeniąt mają wykonane rtg stawów biodrowych z wynikiem HD-A.

Zapraszam  do rezerwacji oraz na rozmowę wszystkich zdecydowanych, którzy chcieliby przyjąć pod swój dach wspaniałego przyjaciela oraz stróża jakim może być PODHALAN🥰

Anna Bogucka 📞 606386696 ☎️