Nowofundland szczenięta

Sprzedający: Justyna Palmowska
Przydomek hodowlany: Śląska Gwara
Data dodania: 24 stycznia 2023 (5 dni temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Nowofundland
2.500,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Czerwionka-Leszczyny

Dzień dobry,

Miło mi poinformować, że domowa hodowla nowofundlandów Śląska Gwara, z ponad 15 letnim doświadczeniem w dniu 10 stycznia przywitała na świecie wspaniały miot 9 czarnych, zdrowych i silnych szczeniąt.
Na pierwszych dwóch zdjęciacj maluch z poprzedniego miotu z października 2021r. a na pozostałych obecne maluszki oraz rodzice.
Nasze szczeniąta rozwijają się prawidłowo, są otoczone baczną opieką i uwagą, zarówno mamy jak i domowników.
Rodzice szczeniąt to piękni przedstawiciele rasy, poczciwe olbrzymy, łagodne misie o zrównoważonym charakterze, oddane i wierne człowiekowi, wykazujące silne przywiązanie do swojej rodziny, uwielbiające towarzystwo dzieci oraz innych zwierząt.
Szczenięta będą gotowe opuścić nasz domek z początkiem marca, w chwili kiedy będą odpowiednio przygotowane i odchowane, aby zamieszkać w nowym domu, na miejscu spisujemy z nowym właścicielem umowę kupna/sprzedaży psa, a po wcześnijszym, stałym kontakcie umawiamy się na najbardziej optymalny dzień, czas odbioru danego szczenięcia.
Każde szczenię w chwili odbioru jest stosownie do wieku zaszczepione, odrobaczone, zachipowane oraz przebadane przez lekarza weterynarii, pod kątem zdrowotnym pozwalającym wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości w rozwoju.
Nasze szczeniąta są zadbane, prawidłowo odżywiane i socjalizowane, przez najbliższy czas ich intensywnego rozwoju będą miały stały kontakt z otoczeniem i osobami z naszej rodziny, codziennie będą poznawały otaczający je świat mając możliwość poznawania różnego rodzaju bodźców, co z pewnością przedłoży się na prawidłowe zachowanie i charakter szczenięcia.
Każde szczenię otrzymuje rodowód Swkipr oraz praktyczną wyprawkę.

Przyszłym właścicielom chętnie służymy radą odnośnie wychowania, żywienia czy pielęgnacji pieska.

Dostępne są 2 suczki oraz 7 piesków.

100 % rezerwacja szczenięcia według kolejności obowiązuje przy wcześniejszej wpłacie na wskazany rachunek bankowy kwoty 500 zł zadatku, którą odejmujemy od ustalonej ceny za szczenię przy odbiorze.

Dobro naszych szczeniąt wychodzących do nowych domków szczególnie leży nam na sercu, ponieważ nasze misie są częścią naszej rodziny, zależy nam aby trafiły do odpowiedzialnych i kochających ludzi.

Serdecznie zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego, w razie pytań chętnie porozmawiam, pozdrawiam.