Kocurek brytyjski

  -/1
Sprzedający: Daria Tyczyńska
Przydomek hodowlany: Grays
Data dodania: 28 marca 2021 (2 tygodnie temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Brytyjski krótkowłosy
2.800,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Rawicz

Witam i z przyjemnością informuję że w naszej domowej angielsko/polskiej hodowli GRAYS przyszły na świat urocze kocięta!Zapraszam do rezerwacji!Jeśli jesteś chętny na wspaniałego przyjaciela i członka rodziny zapraszam do kontaktu.

Nasza kotka SISI przyjechała kilka miesięcy temu z Wielkiej Brytanii Rodzina – british champion Rodowód Pedigree pieciopokoleniowy hodowla brytyjska z Maidstone Marbella.Czysta brytyjska krew znakomite geny zdrowie i piękny wygląd to jest atutem naszej hodowli!Zdjęcia i dokumenty oczywiście do wglądu.

Rodzice na zdjęciu zarówno mama i tata należą do wspaniałego stowarzyszenia w Polsce, matka wszystkie dokumenty brytyjskie jak i z polski. Przebadani rodzice pod względem wszystkich chorób.Kocieta wychowywane w rodzinnej atmosferze z dziećmi pod stałą kontrolą weterynaryjna.

Kocięta będą mogły opuścić hodowlę pod koniec kwietnia.Bedą zaszczepione, kilkakrotnie odrobaczone,przebadane weterynaryjne z odpowiednią dokumentacja jak i również bedą posiadały rodowód.Zawsze możliwość wsparcia w opiece nad maluchem Nauczony do drapaka i korzystania z kuwety. Zapraszam tylko zdecydowane osoby.