Cudne mini Chihuahua

Sprzedający: Monika
Przydomek hodowlany: BASTET HAPPY
Data dodania: 30 marca 2021 (2 tygodnie temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Chihuahua
4.500,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Starachowice

Witam serdecznie.
Zapraszam do rezerwacji cudnych i maleńkich szczeniaczków urodzonych 21 marca a do odbioru kiedy będą już w pełni samodzielne zaszczepione stosownie do wieku i zaczipowane z rodowodem 4 pokoleniowym oraz umową kupna sprzedaży i każdy szczeniak otrzyma wyprawkę..
1. Suczka czarno biała 5000 zł.
2. Suczka czarna podpalana z białym znaczeniem najmniejsza z miotu 5500 zł
3 suczka czarna z białymi znaczeniami na łapkach 5500 zł.
4 piesek czarno biały 4.500 zł.
Maluszki o pięknej budowie tej rasy krótka kufa główka jabłuszko i krótki nosek. W dorosłości będą maleńkie.

Mama czekoladowa ze znaczeniami waga 2.20 kg pochodzenie Zkwp /Fci w rodowodzie Champion Bułgarii oraz chempion Rosji i tatuś niebiesko biały waga 1.80 również posiada pochodzenie Zwkp.
Jesteśmy małą domową hodowlą a nasze psy otoczone są dużą troską i miłością oraz są pod stałą opieką weterynarza a nasz reproduktor nigdy nie jest dopuszczany do suczek spoza hodowli co daje nam pewność że nasze szczenięta są zdrowe
Koszt rezerwacji szczeniąt będzie brany pod uwagę po wpłacie na konto 500 zł zadatku.
Obecnie nasze Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych jest członkiem organizacji World Kennel Union oraz Polskiego Porozumienia Kynologicznego. Daje to możliwość brania udziału w wystawach psów rasowych.
Zawsze chętnie służę radą i wysyłam zdjęcia zarezerwowanych szczeniąt raz w tygodniu aż do momentu odbioru. Nie odpowiadam na SMS.
Kopiowanie tekstów i zdjęć z tej strony w jakikolwiek sposób bez pisemnego zezwolenia wydanego przez autora jest surowo zabronione i podlega karze przewidzianej w Kodeksie Karnym, na mocy ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170)