Border Collie piękne i niepowtarzalne szczenięta

Sprzedający: Radosław Kweizer
Przydomek hodowlany: Camkaj
Data dodania: 5 lipca 2022 (1 miesiąc temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: Border Collie
3.000,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Bydgoszcz

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że dnia 01.06.2022 r. w naszej hodowli przyszły na świat piękne i zdrowe szczenięta: 4 suczki i 5 samców.

Tata szczeniąt LUKAS z Arabskiej Stajni o umaszczeniu czarno- białym zgłoszony jako reproduktor z wszelkimi niezbędnymi badaniami w tym na dysplazję stawów.

Mama borderów ELSI z CAMKAJ Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych o umaszczeniu czarno-białym zgłoszona jako szuka hodowlana z wszelkimi niezbędnymi badaniami w tym na dysplazję stawów.

Matka szczeniąt do wglądu na miejscu.

Pieski są gotowe do adopcji oraz do odbioru

Przeszły pozytywnie przegląd miotu, są pod stałą opieką weterynaryjną.

Maleństwa są odrobaczone i zaszczepione wg kalendarza szczepień. Szczeniaczki jedzą  samodzielnie.

Posiadają chip i rodowód.

W dniu odbioru podpisujemy umowę kupna-sprzedaży.

Otrzymają Państwo także rodowód, książeczkę zdrowia i bogatą wyprawkę. Do wglądu możliwy protokół odbioru miotu.

Odpowiednio ułożony Border Collie na pewno odwdzięczy się Państwu swoim bezgranicznym oddaniem i przywiązaniem. Są to wyjątkowo wierne psy, pilnują swojego stada. Jeżeli w domu do którego trafią są dzieci, będą się nimi bardzo opiekować i pilnować.

Nie należy się bać piesków tej rasy ponieważ są to bardzo mądre psy, jeżeli od początku poświęcimy pieskowi uwagę nie będzie z nim problemu.

Jeżeli oddamy im całe swoje serce one odwdzięczą się tym sam.

Są to piękne i bardzo mądre psy, wykonują praktycznie każdą komendę, którą ich nauczymy. Same zachęcają nas do zabawy, przynosząc zabawki.

Uwielbiają bawić się piłkami, sznurkami i różnego typu piszczałkami czy piłeczkami.

Idealnie nadają się na przejażdżki rowerowe bądź długie spacery. Są bardzo wytrzymałe oczywiście przy odpowiednim nawodnieniu. Są wspaniałym przyjacielem człowieka, kochają, pilnują i dbają o swoich ludzi. Są piękne i przyjacielskie, ale potrafią też pilnować swojej rodziny z całych swoich sił. W momencie zagrożenia gwarantujemy Państwu, że nikt nie odważy się podejść do Państwa. Nie są to psy agresywne.

Są łase na przekąski, ale potrafią im się oprzeć i być posłusznym.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru przyszłych właścicieli naszych szczeniaków, ponieważ najważniejsze dla nas jest dobro szczeniaków.

Jeżeli są Państwo zainteresowani w każdej chwili można do nas zadzwonić. Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde Państwa pytanie.

Istnieje możliwość rezerwacji piesków. Pieski będzie można obejrzeć po 04.08.22 r.

Każde ze szczeniąt jest radosne i żywiołowe. Potrafią się świetnie bawić piłkami i sznureczkami, podgryzać, skakać i się przytulać. Jedzą karmę mokrą i suchą. Są bardzo przyjacielskie  i kochane, a zarazem każde ze szczeniąt jest inne. Różnią się wyglądem i zachowaniem, jedne lubią  spać z rodzeństwem, drugie stronią i wolą spać oddzielnie. Zaraz po przebudzeniu podchodzą do człowieka z roztańczonym ogonkiem, są to bardzo mądre pieski.  Od pierwszych dni życia przyzwyczajone są do stałego kontaktu z człowiekiem, a także z dzieckiem.

Nie sprzedajemy piesków do hodowli.

Nr tel. do kontaktu 7.9.1- 7.7.7- 0.1.5 lub 7.9.1- 3.7.3- 0.1.5