American Staffordshire Terrier blue

Sprzedający: Grzegorz Stefański
Przydomek hodowlany: GREGOR
Data dodania: 29 listopada 2021 (6 dni temu)
Organizacja: Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych
Rasa: American Staffordshire Terrier
3.000,00zł
Kategoria
Lokalizacja
Płock

Edit:
Mamy już prawie 3 tygodnie, otworzyliśmy oczka i zaczynamy rozrabiać. W tym tygodniu dostaliśmy nasze numerki chip i jesteśmy po pierwszym przeglądzie weterynaryjnym. Szykujemy się do świąt.
Do rezerwacji zostało 3 chłopców i 6 dziewczynek.

W naszej domowej hodowli zarejestrowanej w SKWIPR ( zrzeszonej w World Kennel Union) 03.11.2021 urodziły się prześliczne szczenięta: 6 panienek i 4 kawalerów.
Maluchy po mocnych rodzicach. Ojciec Ferrero GREGOR 3 letni pies wywodzący się z hodowli BLUE AST, od małego wychowywany w naszej hodowli, ułożony, łagodny zarówno dla dorosłych jak i dzieci a także do innych zwierząt. Mama Shina GREGOR wywodząca się z hodowli GANGSTA 4 letnia suczka, silna, po mocnych przodkach, łagodna i kochana, bardzo troskliwa. Rodzice bez wad i alergii.
Maluszki będą gotowe do zmiany domu po 29 grudnia. Będą posiadały chip, 4 pokoleniowy rodowód, wszelkie odrobaczenia i szczepienia stosownie do wieku oraz dostaną wyprawkę na początek do nowego domku. Szukamy osób zdecydowanych, które zapewnią naszym maluchom kochający dom,w żadnym razie nie na łańcuch ani do kojca. Na życzenie przesyłamy zdjęcia i filmiki z maleństwami. Z nowymi właścicielami naszych szczeniąt utrzymujemy kontakt, wspieramy swoją wiedzą i doświadczeniem.
Na zdjeciu nr 5 jest mama, na zdjęciu nr 6 tata. Zdjęcia 1 i 2 to chłopcy, 3,4,7 i 8 to dziewczynki.
W celu zarezerwowania maluszka obowiązuje wpłata zadatku w wysokości 1000 zł.
Na życzenie wyrabiamy także paszport za dopłatą.
Sprzedajemy maluchy na umowę kupna-sprzedaży.
Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 783 970 629.